Fatos Nano tek listat per deputet te PS? Ja si pergjigjet Rama

511
0

I pyetur nga Asambleja e PS nëse Fatos Nano do jetë në listat për deputet në zgjedhjet e 25 prillit, Kryeministri Rama ka dhënë një përgjigje të prerë.

“Fatos Nano nuk ka ndërmend të kandidojë është lider historik i PS i ka dhënë në fron çfarë ka pasur të jap, tani jep eksperiencën e tij, kur unë ia kërkoj, si çdo bëj dhe unë kur të mos jem kryeministër dhe kryetari PS”, tha Rama.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.