93 vjeçari merr Viagra çdo natë – nipi i tij tronditet kur mëson arsyen pse

655
0

Xhoni shkon për të vizituar gjyshin e tij 93 vjeçar në spital.Ai u lehtësua kur pa se gjyshi dukej i kënaqur dhe i qetë

“Si po kalon, gjysh?” Pyet ai.

“Ndihem mirë”, thotë plaku.
“Ushqimi si është?”
“Menuja e mrekullueshme. Kishim tavë me pulë sot”.

“Po infermieret si janë?”
“Nuk ka më mirë. Këto infermierë të rinj e të bukur me të vërtetë kujdesen, transmeton 10gjera.com ”
“Po gjumin si e bën? Fle mirë? ”
“Asnjë problem. Tetë orë çdo natë. Në orën 10 më sjellin një filxhan çokollatë të nxehtë dhe një tabletë Viagra dhe unë zgjohem shumë mirë”.

Xhoni i habitur dhe pak i alarmuar nga kjo, shkon të pyesë infermieren përgjegjëse.
“Përshëndetje, mendova se mund të më sqaroni për diçka,” thotë ai, “më thanë që po i jepni gjyshin tim 93 vjeçar Viagra çdo natë. Sigurisht që kjo nuk mund të jetë e vërtetë? ”

“Oh po”, përgjigjet infermierja. “Çdo natë në ora 10 i japim atij një filxhan çokollate dhe një tabletë Viagra. Punon mrekullisht mirë. Çokollata e bën atë të fle, dhe Viagra e ndalon atë të rrokulliset nga shtrati”.

Burimi: Newszmagazine.com
©10gjera.com/a.c./