7000 euro rrogë? Blendi Fevziu e thotë troç sa paguhet dhe ngelëm pa fjalë

961
0

Blendi Fevziu është padyshim një ndër gazetarët politik më të njohur në Shqipëri, emisioni i së cilit ndiqet nga të gjithë. Blendi së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin “3 shat” me Romeon, Donaldin dhe Borën dhe prej ditësh në media është komentuar për rrogën që gazetari merr nga emisioni “Opinion”.

Ndërkohë që të gjithë mendonim se e kishte deri në 7000 euro, Blendi i ka lënë të gjithë pa fjalë teksa mbrëmjen e djeshme ka zbuluar se paguhet më shumë se aq.

“Je gazetari politk më i paguar në Shqipëri?, e pyet moderatorja.

“Nuk e di, nuk i di rrogat e të tjerëve realisht”, thotë Blendi ndërkohë që Bora e pyet: “Po mirë a merr më shumë se 7000 euro në muaj?”

“Po i marr”, ka thënë Blendi teksa Bora e pyet: “A të ngelet ndonjë lekë pas shpenzimeve mujore që ke?”

“Pa dyshim që më ngelet”, ka përfunduar gazetari i njohur i Tv Klan.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.