6 banorë të rinj në ‘BBV3’

228
0

Mbrëmjen e së martës vijon transmetimi live i natës së dytë të formatit ’BBV3’.

‘Prime’ i së nesërmes do të ketë një sërë diskutimesh lidhur me intrigat, debatet dhe aleancat që kanë ndodhur mes banorëve.

Aktualisht brenda shtëpisë ndodhen 18 banorë, sakaq nesër do t’i shtohen 6 banorë të rinj, personazhe VIP nga fusha të ndryshme.

Mbetet për t’u parë se çfarë do të ndodhë në ditët në vijim.