“20 vite bashkë”, Rudina Magjistari pa burrin dhe vajzën, shkon drejt në Itali… dalin fotot duke festuar

1699
0

Rudina Magjistari është një nga moderatoret më të komentuara të mediave rozë.

Moderatorja me sa duket është arratisur drejt Italisë me shoqet e saj, me të cilat duket se ka edhe një rast.

Nëpërmjet një fotoje në Instagram, Rudina shprehet se ata kanë bashkë 20 vite dhe kanë shkuar atje për të festuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.