15 vjeçari shqiptar habit mësuesin austriak, ai mbeti pa fjalë dhe i shkruan nënës së tij një letër..

381
0

Një djale 15 vjecar ka habitur profesorin e tij me pergjigjen kur ai i pyeti nxenesit se cfare eshte atdheu per ju. Ai u befasua nga inteligjenca e shqiptarit dhe i dergon nje leter nenes se tij.

Per me shume ndiqni videon