1 ore e gjys brenda ne avion pa kondicioner, cmendet kompania, ja cfare detyrohen qtetaret te bejne

3
0

Nje qytetar ka derguar nje video ne faqen JOQ duke treguar kushtet me te cilat detyrohen shume shqitpare te udhetojne.


“Pershendetje, Ju lutem postojeni, kompania wizzair na mbajti 1 ore e gjys brenda ne avion pa kondicioner. As nuk nisej dhe as nuk na linte te dilnim deri sa ne fund dolem me dhune”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.