Politike

Fatos Nano bën lëvizjen e papritur, ish-kryeministri shfaqet dhe i lë...

0
Ish-kryeministri i vendit Fatos Nano është fotografuar ditën e sotme në një aktivitet që po mbahet në Golem të Durrësit për Ushtrinë Çlirimtare të...

Zbardhet pasuria: Veliaj është aq i varfër sa jeton me lekët...

0
Erion Veliaj deklaron se nuk ka të ardhura të tjera përveç pagës, ndërkohë që bashkëshortja e tij është ajo që përballon shpenzimet e mëdha...

Kryemadhi publikon videon: Ja se si Rama përpiqet që të grabisë...

0
Kryetarja e LSI, Monika Kyemadhi, ka publikuar një video ku shkruan se Rama po përpiqet që të grabisë pronat e shqiptarëve. Kryemadhi vazhdon më tej...

Ministri i Ramës ofron dorëheqjen, nis krisja e qeverisë

0
Një debat i ashpër i të enjtes mbrëma lidhur me mosvotimin e ligjit për shembjen e Teatrit Kombëtar në Kuvend, bënë që Ministri i...

Top Channel: Pandeli Majko i shkoi sot në zyrë dhe i...

0
Një debat i ashpër i një nate me parë dhe mosvotimi i ligjit për shembjen e Teatrit Kombëtar, bënë që Ministri i Diasporës Pandeli...

Dalin fotot, këta janë politikanët me vila në Gjirin e Lalzit

0
Nga Bledi Mane-Public Enemy* Nje qoshke e fshehur harlisur me shkurre e ferra ne anen perendimore te Liqenit te Tiranes, dikur njihej me emrin e...

“Mua mos më bëj numra..” Çfarë ndodhi mes Majkos dhe Ramës?...

0
Zbardhet debati mes Kryeministrit Rama dhe ministrit Pandeli Majko. Ministri i Diaspores, Pandeli Majko është larguar nga salla dhe nuk ka marrë pjesë në votimin...

“Mua nuk më besohet kjo gjë, por çfarë nuk ndodh në...

0
Duke folur në lidhje në marrëdhënien shumë të ngushtë dhe të besimit që kishte me Enver Hoxhën, si mjek i përzgjedhur prej tij, Hektor...