Tuesday, January 19, 2021

News

Policia e shpalli në kërkim, Zbulohet vendi se ku “fshihet” Elvana...

0
Këngëtarja Elvana Gjata vijon të jetë në kërkim nga policia shqiptare për ngjarjen e 4 tetorit, ku një person mbeti i pa shenja jete...

‘Te pa fytyrët që fshihen në profile fallco’ Shefi i Urgjences...

0
Doktori i njohur Skënder Brataj, një prej mjekëve të prekur me Covid-19 në vendin tonë, tashmë i shëruar, ka reaguar me tone...

‘’I ke të gjitha reklama”, Rama kapet me të riun dibran:...

0
Në takimin që kryeministri Edi Rama ka pasur sot me banorët në Lurë, nuk kanë munguar as replikat me disa të rinj. Një prej...

E thërritën natën, flet psikologia: Ç’më tha Xhisela në polici, djalin...

0
Psikologia që ka asistuar mbrëmjen e datës 21 korrik në Stacionin e Policisë Fushë-Krujë, kur Xhisela Maloku po tërhiqte kallëzimin e radhës ndaj Rexhep...

Lezhe/ I merr flakë bombola e gazit, burri e hedh nga...

0
Ditën e shtunë qytetarët e Lezhës janë frikësuar pasi një burrë ka hedhur nga ballkoni i tij bombolën e gazit që kishte marrë flakë....

Nuk ndalen lëkundjet në Shqipëri, regjistrohet tërmet ne Korce

0
Që prej tërmetit të fortë në fund të vitit të kaluar, vijojnë të regjistrohen lëkundje të tjera në vendin tonë.

Hyn për të vjedhur, familja nga Fieri e kap hajdutin, pasi...

0
Vjedhjet janë shtuar shumë në Shqipëri, ku mjaft parazitë mendojnë që t'a sigurojnë jetesën përmes përvetësimit të pronës së tjetrit. Por, siç thotë edhe populli,...

Bashkëshortja i nxjerr FOTOT e vjetra, ja si dukej Lulzim Basha...

0
E njëjta staturë dhe të njëjtat tipare. Duket sikur koha ka qenë bujare me kreun e PD Lulzim Basha, pasi shumë pak...