Tuesday, January 19, 2021

News

Covid, rajoni i Greqisë futet ne karantine, ja sa do të...

0
Rajoni i Kozanit, në Greqinë veriore, është vendosur në një izolim të ri, për shkak të rritjes së rasteve të koronavirusit.

“Tirana zonë e kuqe”, Brataj ngre alarmin: Situata eshte jashtë kontrollit,...

0
Në kryeqytet situata ka dale jashtë kontrollit për shkak të përhapjes së Covid-19. Ekspertët e cilësojnë zonë të kuqe, pasi aty jane...

Lajmi qe te gjithe shqiptaret prisnin, ja data kur do te...

0
Qeveria ka marre vendimin per hapjen e bareve dhe restoranteve ne Shqiperi duke treguar se ato do te hapen me date 18...

Ky shtet ju demshperblen 3 mije dollarë nese Infektoheni me Covid...

0
Mbi 33 milion persona jetojnë në Uzbekistan, por me marrjen e shpejtë të masave, vetëm 19 vdekje u raportuan në lidhje me...

U është nxirë jeta prej mbiemrit te keq/ Gruaja nga Elbasani...

0
Ka disa gjëra në jetë që nuk mund ti zgjedhim dot vete, dhe një prej tyre është edhe miemri ynë.

Studimi i Oksfordit/ Ja shtetet ku Covid do të godasë më...

0
Ata që menduan koronavirusi do të zhdukej me ardhjen e verës, ndoshta do të duhet të ndryshojnë mendim. Sipas...

Ermal Meta performoi në Tiranë mbrëmë, këngëtari shqiptar ‘vjell vrer’: Hipokritë...

0
Ermal Meta dha një koncert mbrëmjen e kaluar në sheshin “Skënderbej” ku shumë admirues të tij u mblodhën për të shijuar muzikën e tij. Në...

Greqia njofton karantine dy javore në keto zona

0
Greqia ka njoftuar një bllokim dy-javor në qytetin e Selanikut, për të provuar të përmbajë një rritje në rasteve me koronavirusi. Fluturimet...