Fun

Gruaja e rrëmujshme ia sjell në “majë të hundës”. Burri e...

0
Për të qeshur apo për të qarë: Gruaja “ia nxin jetën” me sjelljet në banjo, bashkëshorti i shkruan letër publike me ankesa Diçka është e...

10 pyetje të shqiptarëve që vetëm Ambasada Amerikane ka të drejtë...

0
Ne shqiptarët ndoshta nuk jemi populli më i zgjuar në botë, ama pyetje kemi më shumë se filozofët e Greqisë së lashtë të cilët...

I rrahin nipin, gjyshja nuk duron dot dhe godet kundërshtarin me...

0
Një episod i çuditshëm ka ndodhur gjatë një dueli në mundje, ku një grua e moshuar është futur në tapet dhe ka goditur njërin...