E tmerrshme/ Për një telefon, grabisin dhe rrahin brutalisht gruan shtatzënë (Video)

E tmerrshme/ Për një telefon, grabisin dhe rrahin brutalisht gruan shtatzënë (Video)

“Kam kaluar nëpër shumë gjëra, por asnjëherë nëpër diçka të tillë. Mendoja se do të vdisja. Trupi më ishte mpirë pas një kohe. Vetëm po prisja kur do të përfundonte”, u shpreh ajo.

Ajo e dëgjoi njërën nga sulmueset e saj teksa i thoshte: “Do të ta thyej fytyrën dhe do të ta vras beben”.

Para se të iknin nga skena e krimit, ato ia morën telefonin celular.

Comments

comments

Related Post

%d bloggers like this: