Cili eshte vrasesi? Fotoja virale ne rrjetet sociale

Vetëm 2% e njerëzve mund të zgjidhin misterin/Foto

Loja e mëposhtme që është bërë virale në rrjetet sociale, tregon se sa mënyra të ndryshme ka për të analizuar një situatë.

Ne kete foto tregohet trupi i pa jete i një gruaje e cila gjendet e shtrirë ne tualet dhe ajo që duhet të bëni ju është të gjeni vrasësin. Cili nga personat eshte vrasesi i gruas. Komentoni përgjigjien tuaj. Te shohim kush do ta gjej.

Kujdes, mos e nenvlehtesoni, vetem pak vete mund te gjejne pergjigjen e sakte.

Ps. Zmadhojeni foton per ta pare me mire.

Comments

comments

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

You might also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *