Bujar Kapexhiu ironizon Donald Lu dhe Vlahutin me një karikature thumbuese

Bujar Kapexhiu ironizon Donald Lu dhe Vlahutin me një karikature thumbuese

Karikaturisti Bujar Kapexhiu ka ironizuar përmes një rrjeteve sociale heshtjen e Ambasadorëve Donald Lu dhe Romana Vlahutin në lidhje me drogën në Shqipëri. Përmes një fotoje të publikuar në rrjet, Kapexhiu thumbon ambasadorët.

Përmes karikaturës, duket se Kapexhiu ka përmbledhur deklaratat e kreut të opozitës Lulzim Basha në lidhje me kultivimin e kanabisit dhe heshtjen e dy ambasadorëve.

Comments

comments

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: