AKSIDENT I RËNDË NË ITALI, HUMB JETËN INFERMIERJA SHQIPTARE

AKSIDENT I RËNDË NË ITALI, HUMB JETËN INFERMIERJA SHQIPTARE

Një grua shqiptare rreth të 50-ave është aksidentuar për vdekje në Itali.
Aksidenti ka ndodhur mëngjesin e ditës së sotme në San Lazzaro, komuna e Bolonjës.

Mësohet nga mediat italiane se në vendngjarje nuk pati dëshmitarë dhe policia është duke marrë pamjet nga kamerat e sigurisë së asaj zone për të zbardhur ngjarjen.

Comments

comments

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: